نه اینکه درس خواندن بد باشد ها نه ، اما راستش بنظرم خیلی هم خوب نبوده ، لاقل تا اینجا و برای من . قضیه دقیقا همان شد که رفتم سر مبارک را به سنگ زده و تجربه نموده و برگشتم :))
همیشه به اینکه درس خواندن سخت است و فلان و بهمان اعتقاد داشتم و به اصطلاح مرد عمل بودن اعتماد !
به رکاد رفتیم و ریا نباشد ایده مان قبول شده و سوم شده ایم و حتی شاید همین روزها باشد که بیایم و یک لینک بدهیم و بگویم دوستان شما به اپلیکیشن ما دعوتید :)
اما اصل ماجرا این است که بعد از این سه روز من فهمیدم درس خواندن آسان ترین کار دنیا و البته مزخرف ترین کار دنیاست . دقیقاً نمونه بارزش در خیلی از رفتارهای ماست . این که مثلا همیشه از نظر ما کاری که ما میکنیم سخترین است و دشوارترین ! و حتی شاید به محض اینکه با مشکل بعدی روبرو شویم هی صد افسوس به آسانیِ مشکل قبلی بخوریم و یا حتی بالعکس
 اصل حرف این است که آری زندگی گر سخت است و آسان زندگی ست !
حالا انتخاب با شماست ، یا قبل از کوفتگی کله در اثر برخورد به سنگ مورد نظر به این فکر باشید و یا عواقب کوفتگی های احتمالی را بپذیرید :)

+نمیدونم چرا اما من همیشه عاشق کارای عملی بودم تا درس خوندن و این حرفا اولش فک میکردم شاید چون آسونتره اما تو این سه روز فهمیدم نه دقیقا برعکس عمل کردن خیلی سخت تر از خوندن و حفظ کردنه و البته خیلی شیرینتر شاید اونقدی شیرین که این سه روز از خودم فراموشم شد و آخر عاقبتم شد زیر سرم رفتن بعد از اختتامیه و اون سه تا پنی سیلینی که هیچ موقع زده نشد :)))

شاید یک چیز هایی مثل غم باد

سلام به هیجده سالگی مثلاً

تجربه کردن خیلی چیز های به ظاهر آسان!

,خیلی ,درس ,سه ,شاید ,روز ,    ,است و ,سه روز ,درس خواندن ,این سه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

... دل من فرش و تابلو فرش ماشینی کاشان تائـب اينازچت,چت ايناز mpacrestbesma پنجره چوبی عکس ناز - مجله تفریحی و سرگرمی لاجوردی ندای الرحیل buybusticketsfromterminal