و ما اگر برای دل خودمان کاری میکردیم شاید اینجا نبودیم  و این نقطه و حتی شاید آن نقطه کوری که همین الآن فکرش تند و سریع  مثل جدول کشی های دو رنگی که با حرکت ماشین ، یک رنگ تازه میشوند ، رد میشود هم نبود .
نه اینکه بگویم همیشه و بالعکس گاهی - و فقط گاهی - اگر به خودمان راستش را بگوییم دلمان خواسته شبیه بقیه باشیم و مثلاً از آن چیزهایی که دیگران میگویند خوب است وفلان استفاده کنیم و حتی شاید ته دلمان هم غنج برود و کمی هم حسودی کنیم به تمثیل خوش سلیقگی شان !
مثلاً شاید دلمان از این بوت های تازه مد شده گوگولی ببیند و هوس هم بکند اتفاقاً . راستش نه اینکه بخواهم اینها را بگویم که تهش بشود حرف تکراری که همه میزنند " ما برای آدمهای اطرافمان زندگی می کنیم !" خب اینکه هی شعار بدهیم نه برای دلتان کار کنید و این حرفا خب شاید اصلاً آرمان های خیلی از آدمها از این زندگی فعلی متفاوت باشد و اساس تغییرش هم  از پایه ست و تقریباً ناممکن !
حرف من این است که شاید سلیقه ما ناخوآگاه و شاید حتی خودآگاه اینگونه شکل گرفته ، اینگونه که همه حجاب میکنند حجاب کنیم ، هر طور بقیه خوش می گذرانند خوش بگذرانیم ، از آن غذا خوش آب و رنگی که میگوند بخوریم و غیره و غیره . اما شما بیا این وسط حتی برای یکبار خلاف اینها عمل کن . خلاف همیشگی ها و معمول ها اصلاً اگر ترس شنیدن دیوانه خطاب شدن دارید یکبار در دلت امتحانش کن . بحث اینجاست که شاید بعد تر ها همین بشود حسرت اینکه میتوانی در آینده یک لبخند با قدرت جذب براده های شادی را در تمام وجودت داشته باشی و بالعکس یک لبخند با قدرت دفع همه شادی ها را تنها و تنها دست خودِ تو ست !

شاید یک چیز هایی مثل غم باد

سلام به هیجده سالگی مثلاً

تجربه کردن خیلی چیز های به ظاهر آسان!

شاید ,، ,کنیم ,هم ,اینکه ,های ,و حتی ,با قدرت ,از این ,و این ,حتی شاید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Patricia هاست ویندوز سرور ویندوز گواهینامه ssl ev ov قاب چوبی khazarfan شیرالات اتصالات گالوانیز ه توپی برزیل کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) نگین شهر لیست نرم افزارهای کاربردی best-jadid Martha 30noo30